Ubytování horní dunajovice

Vítejte na našem webu, kde vám rádi představíme nabídku ubytování v malebném městečku Horní Dunajovice. Tento krásný kout Jižní Moravy nabízí nejen úchvatnou přírodu, ale také mnoho možností pro aktivní odpočinek a relaxaci. Pokud plánujete návštěvu této oblasti a hledáte komfortní a cenově dostupné ubytování, jste na správném místě.

Ubytování pro každého

Naše ubytování v Horní Dunajovicích je připraveno na přijetí různých typů hostů. Máme pro vás připraveny pokoje různých velikostí, které jsou vhodné pro páry, rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Každý pokoj je vkusně zařízený a nabízí veškeré pohodlí, které potřebujete pro příjemný pobyt.

Navíc si můžete vybrat mezi pokoji s výhledem na okolní vinohrady nebo na historické centrum města. Nechte se unášet krásou Moravského kraje přímo z okna vašeho pokoje.

Vybavení a služby

Abyste se u nás cítili jako doma, poskytujeme širokou škálu služeb a vybavení. K dispozici máte:

  • Komfortní postele s kvalitními matracemi pro zdravý spánek.
  • Vlastní koupelnu s moderním vybavením.
  • TV a rychlé Wi-Fi připojení na internet.
  • Klimatizaci pro příjemný pobyt i během letních dní.
  • Možnost stravování přímo v naší restauraci.

V našem hotelu se také staráme o vaše pohodlí a bezpečí. Nabízíme parkování přímo u objektu a non-stop recepci, která vám ráda pomůže s veškerými dotazy a požadavky.

Okolí a atrakce

Horní Dunajovice a jeho okolí mají mnoho kouzelných míst k prozkoumání. Můžete se vydat na procházky vinohrady a ochutnávat místní vína, navštívit historické památky nebo se vydat na cyklistické výlety do krásného okolí. Pro milovníky golfu je v blízkosti k dispozici golfový areál.

Nezapomeňte také na blízké termální lázně, kde si můžete dopřát relaxaci a odpočinek.

Frequently asked questions

1. Jak se dostanu do Horní Dunajovic?

Horní Dunajovice se nachází v Jižní Moravě a je dobře dostupné autem z hlavního města Brna. Můžete také využít veřejnou dopravu, například vlak nebo autobus.

2. Jaká je cena ubytování?

Ceny ubytování se liší dle typu pokoje a sezóny. Pro aktuální informace o cenách nás prosím kontaktujte nebo navštivte naši rezervační stránku.

3. Můžeme ubytovat domácí mazlíčky?

Ano, jsme pet-friendly hotel, což znamená, že vítáme i vaše čtyřnohé přátele. Avšak je nutné oznámit příchod s mazlíčkem předem, abychom mohli zajistit vhodné ubytování.

Těšíme se na vaši návštěvu v Horní Dunajovicích a jsme si jisti, že u nás strávíte nezapomenutelný pobyt v srdci krásného Moravského kraje.

Viz také:

Photo of author

Jokin

Napsat komentář