Hotel antoň jídelní lístek

Vítáme vás v našem článku o jídelním lístku hotelu Antoň. Jsme rádi, že vám můžeme představit naši širokou nabídku lahodných pokrmů, které jsme pečlivě vybrali pro naše hosty. Chceme, aby vaše stravování u nás bylo nejen chutné, ale také nezapomenutelné.

Naše kuchyně

Kuchyně hotelu Antoň je založena na kombinaci tradičních a moderních kulinářských postupů. Naši šéfkuchaři pečlivě vybírají čerstvé suroviny z lokálních farmářských trhů a zajišťují, že každé jídlo je připraveno s láskou a péčí.

Jídelní lístek

Naším cílem je uspokojit chutě a preference každého zákazníka. Proto nabízíme široký výběr jídel z různých kuchyní světa. Od tradiční české kuchyně až po exotické asijské pokrmy, máme pro vás něco pro každou příležitost.

Předkrmy

V naší nabídce předkrmy najdete lahodné saláty, polévky a různé pochoutky, které vás připraví na hlavní chod.

Hlavní Chody

Naše hlavní chody zahrnují kvalitní maso, ryby, vegetariánská jídla a mnoho dalšího. Nezapomeňte si vybrat také přílohy a omáčky podle svého gusta.

Dezerty

Pro sladký závěr si můžete vybrat z naší bohaté nabídky dezertů. Těšte se na lahodné dorty, zákusky a zmrzlinové poháry.

Otevírací doba

Restaurace hotelu Antoň je otevřena každý den od 11:00 do 22:00. Těšíme se na vaši návštěvu kdykoliv během dne.

Rezervace

Chcete si zajistit místo v naší restauraci? Proveďte si rezervaci přes náš online systém nebo nás kontaktujte telefonicky. Rádi vám vyjdeme vstříc a zajistíme vám nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Kolik lidí může restaurace ubytovat?

Naše restaurace má kapacitu pro až 60 hostů, což z ní dělá ideální místo pro rodinné oslavy, firemní večeře i romantické rande.

Máte vegetariánské a bezlepkové možnosti?

Ano, nabízíme bohatý výběr vegetariánských jídel a také jídla bezlepková, abychom vyšli vstříc různým dietním potřebám našich hostů.

Mohu si místo v restauraci rezervovat na poslední chvíli?

Samozřejmě, pokud máme volné místo, rádi vás u nás přivítáme i bez rezervace. Nicméně doporučujeme včasnou rezervaci, zejména během víkendů a svátků, abyste si mohli být jisti svým místem.

Můžu si přijít jen na dezert?

Ano, samozřejmě! Pokud máte chuť na sladkou tečku, můžete k nám přijít jen na dezert a kávu.

Viz také:

Photo of author

Jokin

Napsat komentář